obrázok

obrázok

BEWIT-esenciálne oleje a iné výrobky

 


Podstatu dokonale vistihuje citát od doktora Stewarta:

"Používanie esenciálnych olejov na kožu, ich vdýchnutí a vnútorné užívanie zvyšuje pH tela a pomáha udržiavať správnu pH rovnováhu. To tiež zvyšuje duchovné pH a pomáha navýšiť a udržiavať náš pokoj, mier, radostnú myseľ a milujúce srdce."

Pozrite si video: 

https://polar.cz/porady/chytry-region/chytry-region-08-03-2018-17-14

Spoločnosť BEWIT je moderná medzinárodná firma, ktorá stavia na profesionalite v každej oblasti svojho pôsobenia.

Vyrábíme a prodáváme esenciální oleje certifikované terapeutické kvality a další 100% přírodní produkty:

 • Ako tieto výrobky vznikli a prečo sú tak účinné?
 • Ako to, že môžu byť 100% prírodné bez chemických aditív a stabilizácie?
 • Ako ich môžete získať za najvýhodnejších podmienok?

Všetko sa dozviete v tomto videuhttps://products.bewit.love/?%p();

Na všetky naše výrobky ponúkame 100% garanciu vrátenia peňazí. 

Nemáme žiadne vstupné poplatky, obnovovacie poplatky či povinné odbery. Každému ponúkame úplne zdarma nástroje pre využitie sily internetu, ako je vlastná virtuálna kancelária a vlastné webové stránky. Začať s nami znamená začať prakticky bez rizika.

Nabízíme partnerství, se kterým si můžete splnit sen o životní změně, finanční nezávislosti, smysluplné a naplňující práci, finančním přilepšení, žítí v souladu s přírodou. 17 druhov príjmu:

Bezplatný prístup k zľavám a akciám: https://mybewit.com/r/8uthbh5z4fb1d

 • Ľudstvo ich používa tisíce rokov. Boli súčasťou liečebných tradícií prakticky všetkých kultúr. Od nepamäti sú súčasťou čínskej medicíny, indickej ajurvédy, používali ich šamani v Afrike i Amerike, sú súčasťou európskej kultúry. Používali ich tí najväčší lekári našich dejín. Ľudia si vyskúšali, že esenciálne oleje sú darom prírody a pomáhajú na mnohých úrovniach.
 • Je vedecky potvrdené, že esenciálne oleje pôsobia priamo na vírusy, baktérie.
 • Mnohé esenciálne oleje, ako napríklad Mäta, Aníz, Rasca, Fenikel a iné, dokážu podporiť trávenie a harmonizovať naše čreva, kde sa nachádza 70 - 80% nášho imunitného systému.
 • Pomocou esenciálnych olejov možno zvýšiť množstvo kyslíka v krvi až o 30%. Tento fakt dokáže pozitívne podporiť nespočetné množstvo chemických reakcií, ktoré v našich telách neustále prebiehajú. Tým je zvýšená naša vitalita aj schopnosť uzdraviť sa.
 • Mnohé esenciálne oleje majú afrodiziakálne účinky a pomáhajú nám prehĺbiť naše pocitové vnímanie a emocionálnu citlivosť. Uvoľňujú predstavivosť a inšpiráciu.
 • Sila esenciálnych olejov pramení okrem iného z toho, že sa jedná o prírodné komplexné látky, ktoré sú zlúčeninami niekedy aj stoviek prírodných komponentov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a podporujú. O ich výnimočnosti svedčí aj to, že ich životnosť je (s malou nadsádzkou) takmer neobmedzená. A to bez pridania akýchkoľvek aditív.
 • Mnohé výskumy a osobné skúsenosti potvrdzujú, že esenciálne oleje pôsobia v našom organizme "inteligentným" spôsobom. Podporujú to, čo nám prospieva, a eliminujú to, čo nám škodí.
 • Esenciálne oleje dokážu podporiť nastolenie rovnováhy nášho hormonálneho systému.
 • Ťažko pracujúci a športovci môžu využiť esenciálne oleje v oblasti podpory výkonu, pri uvoľnení, masážach a relaxácii, pri úrazoch i rekonvalescencii.
 • Niektoré esenciálne oleje dokážu pomôcť pri detoxikácii nášho organizmu, pri chudnutí a sú lymfokynetikom.
 • Pár kvapiek esenciálneho oleja môže nahradiť aviváž pri praní (ktorá je často plná chémia).
 • Kvapka mäty, alebo klinčekov na kefku môže byť pre mnohých tou najlepšou zubnou pastou na svete. Pre niektorých ale bude lepšie túto kvapku nariediť v lyžičke rastlinného oleja.
 • Ak použijeme esenciálne oleje v kvalitnom Ultrasonickom difuzéri, tak ich používame jemne a súčasne zvlhčujeme a ionizujú vzduch.
 • Každý môže využiť silu esenciu pri očiste svojho domova. Podobne aj vo firmách, inštitúciách a nemocniciach. Stačí pár kvapiek do vody pri upratovaní, alebo do vysávača.
 • Zlý spánok rieši dnes milióny ľudí chemickou cestou. Mnohým by ale mohli pomôcť esenciálne oleje a to bez vedľajších účinkov. Trebárs levanduľa, kadidlo, medovka, alebo napríklad valeriána.
 • Esenciálne oleje hrajú dôležitú úlohu v procese podpory spomaľovania starnutia.
 • Pri vdýchnutí esenciálnych olejov ich možno už po niekoľkých sekundách identifikovať v krvi. Mnohé potom dokážu prekonať hematoencefalickou bariéru nášho mozgu a pôsobiť tak na jeho centrálnej časti. Ovplyvňujú tak naše myslenie i cítenie a tým vlastne následne všetky procesy nášho organizmu.
 • Esenciálne oleje nás často pozitívne ovplyvňujú a podporujú aj pri tých najzávažnejších chorobách a čo je podstatné, často to robia niekoľkými mechanizmami súčasne.
 • Tvrdiť, že esenciálne oleje vylieči všetko by bolo prehnané a nepravdivé. Mohli by sme ale povedať, že môžu byť pomocou a podporou prakticky u všetkých životných ťažkostí.
 • Možnosť podpory psychiky pomocou esenciálnych olejov je všeobecne známa. Túto skutočnosť si uvedomilo už viac odborníkov a používajú ju pri pomoci ľuďom s depresiami a nevyrovnanou psychikou.
 • Môžu nám pomôcť podporiť svoje zdravie a silu, sebadôveru a výkonnosť, inteligenciu, vôľu i intuíciu. Prebudiť skrytý potenciál, kreativitu i radosť z tvorby, zdieľania a zo života samého. Môžu nám pomôcť prekonať strach a prekročiť obmedzenia vlastného ega, nechať pochopiť viac seba samého, naplniť svoj osud a žiť inšpirovaný život. Čo viac si priať?

Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a usiluje o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zber a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO).

Spoločnosť BEWIT nikdy netestovala a netestuje svoje výrobky na zvieratách a ani tak nebude robiť nikdy v budúcnosti.

Aroma difuzér je vhodný ku každodennému použitiu. Je možné ho využívať aj ako zvlhčovač vzduchu.

Stačí pridať 3 – 5 kvapiek vybraných esenciálnych olejov do max. 300 ml vody a vaša miestnosť sa razom stane príjemne voňavou oázou. Studená vonná hmlovina pomôže znížiť pohyb poletujúcich prachových mikročastíc a posilní váš pocit čistoty okolitého priestoru.

CTEO – CERTIFIED THERAPEUTIC ESSENTIAL OILS je značka spoločnosti BEWIT. Predstavuje vnútorné štandardy hodnotenia kvality a kontroly dodávateľov, postupov, technológií, surovín a materiálov. Testovacie CTEO protokoly vyžadujú používanie nezávislých laboratórií pre CTEO štandardizáciu a testovanie kvality. Protokol CTEO nespadá pod správu štátnych, vládnych alebo priemyselných regulačných úradov či agentúr a neznamená súhlas regulačných orgánov s produktami BEWIT.

Vyrábíme a prodáváme esenciální oleje certifikované terapeutické kvality a další 100% přírodní produkty:

Nabízíme partnerství, se kterým si můžete splnit sen o životní změně, finanční nezávislosti, smysluplné a naplňující práci, finančním přilepšení, žítí v souladu s přírodou:
Bezplatný prístup k zľavám a akciám: https://mybewit.com/r/8uthbh5z4fb1d

Zásadné výhody u spoločnosti Bewit:

 • Registrácia navždy zdarma
 • Žiadne povinné nákupy
 • Žiadne povinné štartovacie balíčky
 • Nikto vás po roku bez nákupu nevyhodí
 • Web s vašim odkazom a virtuálna kancelária zdarma
 • Vzdelávací systém zdarma
 • Manažérske nástroje zdarma
 • Možné pracovať len z domu
 • Esenciálne oleje sú dnešným megatrendom
 • Možnosť dopracovať sa k rente
 • Produkty neobsahujú žiadnu chémiu
 • Poradný lekársky a vedecký zbor

Aký je teda prvý krok v spoločnosti Bewit?

Urobiť si zdarma registráciu, preštudovať si administračnú časť, vyskúšať si produkty Bewit a rozhodnúť sa, či je to pre vás to pravé. Podobne, ako sme to urobili my a mnoho ďalších. Ak sa stanete stálym zákazníkom so zľavou na produkty Bewit, alebo vás zaujíma, ako si postupne vybudovať svoj stály príjem. Najlepšie sú obe možnosti.

Bonusy a odmeny

Jedným z pilierov úspechu spoločnosti Bewit je prepracovaný motivačný systém bonusov a odmien.

1. Zľava na vlastný nákup (PPD – personal purchase discount)
Podľa toho, či kupujúci dosiahol štatút Zákazník A, B, alebo C, získava zľavu pri nákupe – spravidla 0, 15, alebo 30%.

2. Bonus z vlastného nákupu (PB – personal bonus)
Podľa dosiahnutej pozície, ktorú partner dosiahol, získava z vlastného nákupu dodatočný bonus vo výške 0 – 25%.

3. Marža z osobne sponzorovaných Zákazníkov A v prvej línii (MA)
Zo všetkých nákupov zákazníkov A vo svojej prvej línii získajú partneri maržu vo výške Percento A – spravidla je to 30% z MOC.

4. Marža z osobne sponzorovaných Zákazníkov B v prvej línii (MB)
Zo všetkých nákupov zákazníkov B vo svojej prvej línii získajú partneri maržu vo výške Percento B – spravidla je to 15% z MOC.

5. Bonusy z dolných neriaditeľských línií (SC – spread commission – medziprovízia)
Zo všetkých obratov partnerov a zákazníkov v nižších líniách získajú partneri bonusy – tzv. medziprovízie, ktoré vyplývajú z postavenia v Tabuľke odmien.

Príklad. Ak má Leader pod sebou Supervízora, tak z celej jeho siete (zo všetkých nákupov) dostane odmenu 8% (11% – 3%). Odmena sa vypláca do ľubovoľnej hĺbky – bez obmedzenia. Pre získanie tohto bonusu je potrebné v danom mesiaci splniť Bonusovú aktivitu. Celkové aktívne body musia byť v danom mesiaci vo výške 200 BP alebo vyššej a z toho minimálne 100 BP tvoria osobné body (nákupom na vlastné registračné číslo). Celkové aktívne body sú body získané súčtom osobných bodov, bodov z nákupov zákazníkov A v prvej línii a bodov z nákupov zákazníkov B v prvej línii. Ak partner bonusovú aktivitu nesplnil, tak túto odmenu získava partner na najbližšej vyššej úrovni, ktorý aktivitu splnil.

6. Bonus z dolných riaditeľských línií (DB – director bonus)
Ak partner na pozícii Director má vo svojej prvej línii iného Directora, získava z nákupov v celej jeho sieti do ľubovoľnej hĺbky odmenu 8%. Zo sietí Directorov v druhej línii sú to 4% zo všetkých nákupov do ľubovoľnej hĺbky a z Directorov v tretej línii 3% zo všetkých nákupov do ľubovoľnej hĺbky. Zo sietí Directorov vo štvrtej línii sa odmeny nevyplácajú. Pre získanie tohto bonusu je potrebné v danom mesiaci splniť Riaditeľskú aktivitu. Pre splnenie riaditeľskej aktivity musia byť celkové aktívne body v danom mesiaci vo výške 1 000 BP alebo vyššej a z toho minimálne 200 BP tvoria osobné body (nákupom na vlastné registračné číslo). Splnením riaditeľskej aktivity je automaticky splnená aj bonusová aktivita. Ak Director riaditeľskú aktivitu nesplnil, tak túto odmenu získava Director na najbližšej vyššej úrovni, ktorý túto aktivitu splnil.

7. Win-win bonus

8. Motivačné odmeny – Autoprogram

9. BEWIT Car program (iba v Českej republike)

10. Autoship bonus

11. BEWIT Renta

12. Profit bonus

13. Diamantový bonus

14. Ostatné odmeny – iné (napr. súťaže, školenia, dovolenky, koučovanie, mimoriadne odmeny, stretnutia …)

15. Product manager bonus
Ak máte nejaký nápad, myšlienku či projekt a stanete sa produkt managerom spoločnosti Bewit, ktorý bude daný produkt či službu vyvíjať, zavádzať, rozvíjať, vylepšovať, marketingovo podporovať, alebo sa na nej podieľať iným dohodnutým spôsobom, spoločnosť Bewit Vám vyplatí dohodnutú odmenu z výsledkov predajov celej predajnej siete Bewit, alebo Vám takúto odmenu bude vyplácať opakovane.

16. Conection bonus
Ak spoločnosti Bewit odporučíte, alebo sprostredkujete spoluprácu s osobou, ktorá sa stane Product managerom spoločnosti Bewit, spoločnosť Vám podľa dohody a výsledkov tejto spolupráce vyplatí dohodnutú odmenu z výsledkov predajov celej predajnej siete Bewit, alebo Vám takúto odmenu bude vyplácať opakovane.

17. Idea bonus
Ak máte nejakú myšlienku, nápad, zlepšovací návrh či projekt, ktorý spoločnosť Bewit po vzájomnej dohode zrealizuje, vyplatí Vám Bewit podľa dohody a výsledkov tohto projektu dohodnutú odmenu z výsledkov predajov celej predajnej siete Bewit, alebo Vám takúto odmenu bude vyplácať opakovane. Odmena bude vyplatená aj v prípadoch ak dôjde k realizácii dohodnutých úspor, nákladov či investícií.

dziprovízia25%
medziprovízia20%
medziprovízia11%
medziprovízia3%
Starter
medziprovízia22%
medziprovízia17%
medziprovízia8%
3%
700 BP
Supervisor
medziprovízia14%
medziprovízia9%
11%
5 000 BP
Leader
medziprovízia5%
20%
10 000 BP
Manager
25%
25 000 BP
Director
Bonus z vlastného nákupu (PB)
0%
3%
11%
20%
25%
A (0%)Start
B (15%)300 - 700 BP
C (30%)700 < BP
MA30%
MB15%
I.8%
II.4%
III.3%Výhodná sada všech 24 olejových parfému pro podporu jednotlivých znamení zvěrokruhu. 12 pro ženy a 12 pro může. Viac info tu: https://bewit.love/sk/produkt/bewit-sada-znameni-zverokruhu/?i=8uthbh5z4fb1d